Склад атестаційних комісій та терміни проведення державної підсумкової атестації в 9-х класах

18.05.2017   Administrator   Категорія: Документація

 

Погоджую                                                                                             Додаток № 2

Начальник управління                                                                         Затверджено

освіти і науки                                                                                   наказом  по школі

Тернопільської міської ради                                                          від 05.04.2017 р. № 31

О.П.Похиляк

________________2017 р.                                                      ___________С.М.Константинова

 

 

 Склад атестаційних комісій та терміни проведення державної підсумкової атестації в 9-х класах за курс базової загальної середньої освіти  Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7  з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської    міської ради Тернопільської області у 2016/2017 навчальному році

 

 

Дата

Клас

      Предмет

Голова комісії

Члени комісії

  Кабі-

нет

Час

01.06

9-А

Англійська мова (письмово)

Константинова С.М., директор, вчитель математики

Вчитель: Костюк Г.М.,вчитель англійської мови

Член комісії: Горін Г.Т., вчитель англійської мови

5

9.00

01.06

9-А

Англійська мова (письмово)

Боднарчук Г.В., заступник директора, вчитель української мови

Вчитель: Ігнатушко І.В., вчитель англійської мови

Член комісії: Гарбузяк С.О., вчитель англійської мови

8

9.00

01.06

9-Б

Математика (письмово)

Ільчук Л.М., заступник директора, вчитель математики

Вчитель: Мазур А.М., вчитель математики

Член комісії: Лавренчук Л.М., вчитель математики

26

9.00

06.06

9-А

Українська мова (диктант)

Константинова С.М., директор, вчитель математики

Вчитель: Михайлів П.Я., вчитель української мови

Член комісії: Козак О.Б., вчитель української мови

8

9.00

06.06

9-Б

Українська мова (диктант)

Костюк Г.М., заступник директора, вчитель англійської мови

Вчитель: Береза Л.М., вчитель української мови

Член комісії: Луканюк М.С., вчитель української мови

6

9.00

09.06

9-А

Математика (письмово)

Константинова С.М., директор, вчитель математики

Вчитель: Ільчук Л.М., вчитель математики

Член комісії: Мазур А.М., вчитель математики

26

9.00

09.06

9-Б

Англійська мова (письмово)

Костюк Г.М., заступник директора, вчитель англійської мови

Вчитель: Гарбузяк С.О., вчитель англійської мови

Член комісії: Горін Г.Т., вчитель англійської мови

25

9.00

09.06

9-Б

Англійська мова (письмово)

Боднарчук Г.В., заступник директора, вчитель української мови

Вчитель: Ігнатушко І.В., вчитель англійської мови

Член комісії: Глуха С.М., вчитель англійської мови

27

9.00