Обласний семінар « Впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти»

15.09.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Насиченим на зустрічі виявився початок вересня у Тернопільській спеціалізованій І-ІІІ ступенів школі №7 з поглибленим вивченням іноземних мов .

13 вересня 2017 року  відбувся обласний семінар « Впровадження проекту  Державного  стандарту початкової  загальної освіти».

Розпочала роботу  в. о. завідувач відділу дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти Коненко Л.Б.

Н.М. Гордіюк  ознайомила  учителів  з проектом нового Держстандарту початкової  освіти. Директор школи  Константинова С.М.  та заступник директора школи І ступеня Боднарчук Г.В. розповіли гостям про школу, ознайомили  з педагогічний колективом, планами на новий навчальний рік.  Учителі  початкової школи провели відкриті  уроки  з навчання грамоти, математики, природознавства. Учні школи показали авторський проект « Школа , очима дітей».

Школярі активно залучалися до спільної роботи: виготовляли листівки-візитки класу ,

брали участь у конкурсі малюнку на асфальті

Семінар пройшов  у дружній обстановці, учителі ділилися досвідом  у формі творчого діалогу.