Фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Свята Покрова».

22.10.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Ми роду козацького діти,
Ми любимо сонце і квіти,
І сонце нам шле свій привіт,
Землі Української цвіт.
Народна пісня

13 жовтня у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Свята Покрова».

Участь у ньому взяли учні 2-4  класів.

Школярі зібралися, щоб вшанувати пам’ять Українських січових стрільців, Героїв Майдану, бойових подвигів новітніх захисників Вітчизни – воїнів АТО. Юні митці змогли продемонструвати глибоке осмислення героїчної історії України і рідного краю. Усі учасники показали високий рівень підготовки.

Надзвичайно багатою була репертуарна палітра творів: школярі висвітлювали тему нездоланності, самовідданості й мужності борців за незалежність України. Робили це через вірші, пісні.

Тішилися успіхам своїх вихованців їхні вчителі, підтримували батьки, а глядачі щедро обдаровували аплодисментами. Наша країна може пишатися такими ще юними, але вже свідомими громадянами, які дуже раді, що народилися українцями!

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід