ЗРОБИ СВІТ ДОБРІШИМ... (Інклюзивне навчання. Проект " Друг")

20.01.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Навколо доброї справи об'єдналися учні Миколаєва та Тернополя. Вони стали ілюстраторами збірки Тетяни Купрієвич " Друг", персонажем деяких оповідань якої є хлопчик з обмеженими можливостями. 19 січня проведено телеміст між Тернопільською спеціалізованою школою 7 з поглибленим вивченням іноземних мов ( керівник творчої групи учитель української мови та літератури Козак Ольга Богданівна) та Миколаївською гімназією 3 (керівник психолог та вчитель української мови та літератури Склярук Оксана Володимирівна). Під час телемосту відбулася презентація книги та діалог між учасниками. Проект дав можливість учням реалізувати свої художні таланти, пізнати світ і мрії однолітка, який не може ходити, відкрити свої серця для дружби (прототипом героя є син Тетяни Купрієвич).

Творча команда ТСШ7: Ліщук Юлія (8-А) , малюнок якої став обкладинкою книги. Кропив'янська Анастасія (8-А). Флюнт Діана ( 8-Б). Ярошевський Роман ( 5-Б).

У понеділок 22 січня у ранковому випуску ТСН (1+1) охочі можуть побачити відеосюжет.