Я МАЮ ПРАВО ЗНАТИ...

10.12.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

В рамках Всеукраїнського тижня Права, бібліотека спільно з соціальним працівником Тернопільського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Вінярською Оксаною Богданівною провели юридичний лекторій: "Є право - значить є надія" для учнів 5-В класу Тернопільської спеціалізованої школи №7 з поглибленим вивченням іноземних мов.
  Учням було цікаво і корисно дізнатися  про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права дитини, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. Життєві приклади, конкретні ситуації, які розглядалися під час зустрічі змусили замислитись над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати. Охочі мали змогу переглянути правовий нотатник: " Права. Гарантії. Захист."