Семінар «Психолого-педагогічні аспекти формування успішної особистості педагога»

26.02.2020   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

24 лютого для педагогів школи відбувся психолого-педагогічний семінар «Психолого-педагогічні аспекти формування успішної особистості педагога».

Метою семінару буловизначити ознаки життєвого успіху; акцентувати увагу на особистісних якостях педагога, які допомагають досягти успіху; розширити діапазон можливих способів поведінки, сприяти усвідомленню учасниками тренінгу необхідності самовдосконалення і прагнення до особистісного і професійного зростання, як умови життєвого благополуччя та професійного здоров’я.

Такі семінари дають можливість переосмислити свій внутрішній світ, розширити діапазон можливих способів поведінки. Це завжди творчий, захоплюючий процес самопізнання та обговорення проблеми за допомогою тренінгів, дискусій, гри, тестування, музичного відеоряду в психологічно безпечному просторі.

Семінар провели заступник директора з навчально-виховної роботи Губар Тетяна  та практичний психолог школи Ігнатова Олеся.