7-А подорожує!

06.06.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

В День захисту дітей що може бути кращим за дводенну мандрівку з класом? Для 7-А це була перша в житті шкільна екскурсія з ночівлею. Спочатку учні завітали у Меджибізький замок, де особливе, хоч і гнітюче враження на них справив музей голодомору. Далі відвідали музей-садибу М.І.Пирогова та автомотовелофототелерадіомузей у місті Вінниця. Наступного дня вирушили до міста Умань, де мали змогу милуватися одним з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва – національним дендрологічним парком “Софіївка”.

Попри те, що, чекаючи на світлове шоу “рошенівських” фонтанів, ми потрапили під зливу та промокли до нитки, що через грозу в нашому готелі не було електрики, усі отримали задоволення від подорожі та незабутні враження!