З святом!!

10.05.2020   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Вітаємо із 65-річним ювілеєм рідну школу !!!
Святковий настрій, почуття вдячності гуртують сьогодні  всіх, кому пощастило працювати і навчатися в ТСШ №7. У ній - величний дух науки, щасливі, неповторні миті, традиції поколінь!
Вітаємо, колеги-вчителі, і дякуємо за відданість нашій спільній справі, за любов до професії і дітей. Уклін директорам, заступникам, які очолювали колектив, та вчителям-пенсіонерам ! Праця кожного з Вас - золоті сторінки історії нашої школи !
  Зі святом, дорогі учні! Школа живе Вашими гарячими, юними серцями, веселковим сміхом, запалом і енергією, талантами і досягненнями.  Це Ви спонукаєте нас щомиті відкривати щось нове в собі й у житті.
Випускники всіх років, пишаємося Вами!Гостинно чекаємо, радіємо, що сьома школа  - у Ваших серцях і спогадах!
Спасибі кожному непедагогічному працівнику за щоденну працю і забезпечення життєдіяльності закладу!
Дякуємо батьківській громаді за підримку і взаєморозуміння!
І хоч сьогодні ми в умовах карантину, але  твій дзвоник, рідна школо, ще лунатиме урочисто, скликаючи нас на не один ювілей...
Велика шкільна родино, віншуємо зі святом! Усім невпинного руху вперед, натхненних думок та сердець, наповнених любов'ю до нашої школи!
Із повагою і вдячністю адміністрація ТСШ №7.