8-B клас в дружньому колі

10.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Гучна та дружня атмосфера панувала у 8-В класі 10 грудня 2018р. на занятті тренінгової групи з циклу дружніх взаємовідносин, яке проводила практичний психолог Ігнатова Олеся Олегівна. Цікаві та з глибоким змістом відповіді учнів у асоціативній вправі"Хто я?", запитання про дружбу, притча "Багатство, любов та дружба" дозволяли по завершенню заняття усім присутнім висловлювати думки щодо важливої теми про дружбу. Учням сподобалась вправа "Домалюй малюнок" та "Павутинка дружби", а у вправі "Бінго" вирували справжні командні перегони. Під час заняття був час і на відпочинок - подумки і під затишну музику учні уявляли магічний водоспад із світла. Неодмінним моментом тренінгових занять є незвичні позитивні прощання. Цього разу ми прощались скандуваннями "Щоб усім нам повезло!", тримаючись за руки і виконуючи спортивну фізкульту -хвилинку.