У дружбі наша сила

02.03.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Справжній друг — подарунок долі та найбільша удача в житті. Нестримний сміх, захоплюючі історії, сокровенні таємниці й лише вам зрозумілі словечка — з другом завжди є про що поговорити, кого згадати і чим розважитись.

27 лютого 2017 року в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов учні 7-А класу провели виховну годину «У дружбі наша сила», метою якої було навчитися правильно і мудро поводити себе в колективі однокласників, жити між собою у дружбі й мирі. Семикласники розмірковували на теми: «Що таке дружба?», «Яким має бути справжній друг?», «Чи існує дружба між хлопцями і дівчатами?». Сердюк Владислав, Тарковський Вадим і Шуляр Владислав інсценізували «Притчу про приязнь» Івана Франка.

Багато позитивних емоцій в учасників і гостей свята було під час перегляду відеороликів «У дружбі наша сила» і «Батьки і ми - друзі».

Дружба - найнеобхідніше для життя, так як ніхто не побажає собі життя без друзів, навіть якщо б він мав усі інші блага.

Арістотель

7 Школа Свято