Олеся Ігнатова — 5-В клас - тренінгове заняття

04.06.2021   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

травня 2021 року у 5-В  класі відбулося тренінгове заняття «Дружба і дружні взаємовідносини у класі», яке провела практичний психолог Ігнатова Олеся Олегівна. Ведмедик Тіммі згуртував учнів на початку заняття, він виконав важливу роль - допоміг сказати кожному у групі свою думку стосовно поняття «дружба». П’ятикласники почули чудову притчу «Багатство, любов та ДРУЖБА». Під час заняття учні виконували різні цікаві завдання: надзвичайно гучно та емоційно пройшла гра «Бінго», креативно виконувалась вправа «малюнок по колу», учні мали змогу фантазувати  при виконанні вправи «Асоціації». Наприкінці заняття ведмедик Тіммі дозволив висловити думку з приводу розуміння важливої теми «Дружби». Гаслом завершення заняття стало «Щоб нам завжи щастило!».