"Аукціон" продовжує проходити у класах

10.11.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

З жовтня у школі починаючи з 6-го і до 11-го класу проходить психологічна гра «Аукціон життєвих цінностей». Тепер ця гра завітала у гості до учнів 6-А, 8-А, 9-А та 11 класу. В кожному класі по-різному проходять «торги», учні на свій розсуд «купують» за жетони лоти – «життєві цінності».  Гра допомагає учням  побачити в аспекті «аукціону» складність вибору життєвих цінностей на практиці;  зміцнювати позитивні цінності та переконання учнів стосовно майбутнього; позитивно спрямовує на повноцінні міжособистісні стосунки; розвивати самопізнання; вчити дітей приймати правильні життєві рішення, робити виважені вчинки замість того, щоб діяти імпульсивно; формувати почуття відповідальності за свої діяння; вдосконалювати вміння висловлювати свою думку; виховувати доброзичливість, людяність і тактовність.

В кінці гри при обговоренні учням пропонується сфотографувати ті життєві цінності, які вони придбали і через певний час (8-10 років) подивитись на той вибір, який вони зробили. І поставити собі запитання  «чи правильний вибір зроблений?», «чи якусь цінність обміняли б на іншу?», «чи хотілось би ще мати у житті якусь цінність?».

Практичний психолог ТСШ№7  – Ігнатова Олеся Олегівна.