Цікава екскурсія учнів 5-В класу

03.12.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

5 жовтня 2019 року відбулась цікава екскурсія для учнів 5-В класу печера Кришталева- Хотин- Камянець-Подільський.

Одна з найбільших гіпсових печер Європи Кришталева розташована в с. Кривче Борщівського району Тернопільської області. Діти мали змогу оцінити всю її красу, яка свою назву отримала завдяки кристалам гіпсу білого, кремового та рожево-бурштинового кольору, що покриває місцями її стіни

Відвідали Хотинську фортецю XIIIXVIII ст..) у місті Хотині на Дністрі, що у Чернівецькій областіУкраїна, яка є державним історико-архітектурним заповідником. Вважається одним з семи чудес України.

Крайньою точкою нашого маршруту стало м. Камянець-Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя.Кам’янець-Подільський хоч не є обласним центром, проте займає третє місце після Києва та Львова за кількістю пам’яток старовини і культури.