День Героїв Небесної Сотні

22.02.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

П’ятий рік поспіль  в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників революції Гідності та віддаючи належну шану тим,  хто загинув протягом кривавих січневих та  лютневих днів 2014 року. Саме в ці дні під час Євромайдану протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя більше ста активістів Майдану. Україна оплакує своїх героїв.  Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

20 лютого педагоги та учні школи зібралися на реквієм,  щоб вшанувати подвиг учасників Революції Гідності та увічнити пам'ять про Героїв Небесної Сотні.

Державним Славнем та хвилиною мовчання учасники й присутні  вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, котрі загинули від куль снайперів під час революції Гідності, захищаючи високі демократичні принципи, європейське майбутнє нашої держави, права і свободи людини.Запалили свічку пам’яті.

Завершився захід спільною  молитвою за героїв, мир і спокій в Україні.