День української писемності та мови в 4-а

10.01.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Уже традиційно з 1997 року 9 листопада вся Україна святкує День української писемності та мови! Не залишається осторонь цього свята наша школа й наш 4-А   клас.

В День писемності та мови в Україні проводиться Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика. На цьогорічному   шкільному конкурсі ім. Петра Яцика Поліна Оліярчук посіла ІІ місце, а Філь Вікторія, Магдич   Валерія та Олекса  Валерія стали його учасниками.

Учні класу стали  учасниками флешмобу. Разом з усією початковою школою виконували «Гімн українській  мові».

Як і багато учнів  нашої  країни, що люблять  рідне слово, стали учасниками Шкільної дистанційної  олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018» за що отримали відповідні сертифікати та подяки.