«Дружба і дружні стосунки у класі»

18.10.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

16 жовтня  2019 року практичним психологом Ігнатовою Олесею Олегівною у 5-Б та 5-А класах проведені тренінгові заняття «Дружба і дружні стосунки у класі». Після «назви імен з прикметниками» учнів обєднала павутинка дружби. Учні мали змогу висловитись стосовно того, що для них означає поняття «дружба». Притча "Багатство, любов та дружба", яка зачитувалась під час «павутинки дружби», дала можливість глибше осмислити важливу тему дружби.  Учні виконували завдання: вправу– «Бінго», асоціативну вправу «Хто я?», релаксаційні хвилинки «Магічного водоспаду». В гості до учнів завітав казковий «Ведмедик Тіммі», який побував в руках дітей і якому учні розповідали, що ж їм найбільше сподобалось на занятті.