Фестиваль-конкурс патріотичної пісні, прози і поезії «Свята Покрова»

11.12.2014   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

17 листопада у школі пройшов фестиваль-конкурс патріотичної пісні, прози і поезії «Свята Покрова», присвячений відзначенню 100-ї річниці створення легіону Українських січових стрільців, героям Майдану, воїнам АТО. Захід проводився з метою вшанування пам’яті Українських січових стрільців, Героїв Майдану, бойових подвигів новітніх захисників Вітчизни – воїнів АТО, привернення уваги юних митців до глибокого осмислення героїчної історії України і рідного краю, виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, національної свідомості, захоплення героїчними подвигами бійців на східному фронті, виявлення художньо-обдарованих дітей. Усі учасники показали високий рівень підготовки. Надзвичайно багатою була репертуарна палітра творів: юні учасники висвітлювали тему нездоланності, самовідданості й мужності борців за незалежність України.

Шкільні Свята