І знову "літаючі яйця"

16.12.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

14 грудня 2017 року в школі знову  відбулися цікаві уроки психологічної гри "Літаючі яйця".  Спочатку у 5-В класі (охоплено 18 учнів), а після - в  5-Б класі (охоплено 23 учні) представник Тернопільського благодійного фонду "Карітас" - психолог Хрущ Андрій Романович в інтерактивній формі провів гру. Учні за власним бажанням групувались у  команди і виконували незвичне завдання - за встановлений час і лише за визначеним реквізитом (папір,ножиці, клей) мали сконструювати літачки на борту з незвичним пілотом - яйцем. Учні приймали групові рішення, відстоювали кожен свою думку, взаємодіяли. Гра мала на меті також тренування відповідального лідерства. Після створення конструкцій літачків учні запускали їх з другого поверху і спостерігали за дальністю польоту і збереженням цілісності яйця при приземленні. Після проведених занять йшло активне обговорення - що було найважчим у виконанні завдання, чи легко було взаємодіти у групах, чи працювали у групі всі члени команди, як приймались основні рішення і голосувалось за них, як конструювались літачки, які перешкоди були для досягнення основної мети гри.