"Я маю право!"

23.05.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

В рамках правопросвітницького проекту "Я маю право!" учні 7-А класу сьогодні стали учасниками інформаційно-просвітницького заходу, який спрямовано на формування правової культури та правової свідомості молоді, підвищення рівня знань та поінформованості щодо реалізації та захисту прав учнів, гарантованих Конституцією та законами України, у різних сферах життя.
Захід пройшов за участю провідного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Рейди В.В. та інспекторів із зв'язків з громадськістю Мялковської О.М. та Івасіва І.В.