Майстер-клас « Я роблю це так»

11.11.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Урок відкритий... що ж такого?
Це все не раз уже було.

«Казка – свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячого мислення й мови».

07 листопада 2017 року заступником директора  з навчально-виховної роботи школи І ступеня Боднарчук Г. В. проведено майстер-клас « Я роблю це так» для учителів початкової школи .Галина Вікторівна з другокласниками показали відкритий урок з літературного читання ( тема уроку «УКРАЇНСЬКА НАРОДНА КАЗКА «КОЛОБОК». ГЕРОЇ КАЗКИ. ГОЛОВНИЙ ГЕРОЙ»).

Діти почувалися співавторами уроку, були активними й відповідальними, використовували можливість робити вибір і відстоювати власну позицію, складали власну оцінку фактам і подіям, здійснювали пошукову діяльність. В повній мірі було  проведено взаємозв’язок  предметів (літературного читання – української мови- англійської мови- образотворчого мистецтва – основ здоров’я). У повній мірі реалізовані цілі. Раціонально використано час на уроці. Були дотримані правила педагогічного такту, етики, норми стосунків учителя й учнів.

На уроці були створені комфортні умови для навчання, на яких кожен учень відчував свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.