«Ніч перед Різдвом»

23.12.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

«Свято Різдва – це свято надії і любові. І ми хочемо, щоб напередодні різдвяних свят кожен відчув себе потрібним, люблячим.

«Ніч перед Різдвом». Задум зробити подібну театрально-музичну композицію у  вчителя Боднарчук Г.В. і її вихованців, учнів 8-А класу ,виник  давно. Щороку готувалися до свят різдвяно-новорічного циклу. І от цього року вирішили зробити виставу на сучасний лад . Коваль, Вакула з повісті «Ніч перед Різдвом» щиро і віддано кохає красуню Оксану і ладен на все заради неї. Саме у піснях і танцях учні змогли показати весь колорит того побуту, життя та традицій, щирих і простих людей, які здатні відпочивати, веселитися, переживати та співчувати. Діти, майстерно перевтілюючись у героїв твору, показували українські традиції святкування Різдва. Глядачі захоплено спостерігали за грою юних акторів, їх співами й танцями. На завершення вистави всі дружно виконали пісню «Хай любов свята» і в родинному колі посмакували  українських  страв : пампушків, вареників, узвару .