Олеся Ігнатова — Тренінгове заняття у 5-Б класі

19.05.2021   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

18 травня 2021 року у 5-Б  класі в тренінговому колі відбулося тренінгове заняття «Дружба. Дружні взаємовідносини у класі», яке провела практичний психолог Ігнатова Олеся Олегівна. «Павутинка дружби», яка згуртувала учнів на початку заняття, допомогла сказати кожному у групі свою думку щодо того, яке для кожного є визначення поняття «дружба». Окрім того, п’ятикласники почули притчу «Багатство, любов та ДРУЖБА». Під час заняття учні виконували різні цікаві завдання. Надзвичайно гучно та емоційно пройшла гра «Бінго», фантазували  при виконанні вправи «Асоціації» і спробували поринути у дивовижний «водоспад світла» при релаксації і спокійній музиці, хоча ця вправа для активних та непосидючих учнів 5-Б не вдалася так, як мала б бути. Але учні тепер знають, як можна спробувати знову це зробити, вже в тиші і без шумного кола однокласників. Наприкінці ведмедик Тіммі дозволив висловити думку з приводу розуміння важливої теми «Дружби». Гаслом завершення заняття стало «Щоб усім нам повезло!».