"Пізнай себе" у 7-Б

10.10.2021   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

8 жовтня 2021 року в 7-Б класі проведено перше групове заняття- "Пізнай себе" в рамках проекту "Краса внутрішнього світу", який діятиме протягом навчального року. Проект відбувається за ініціативою батьків 7-Б класу і організовано головою батьківського комітету класу - Павловською Іриною Михайлівною і класним керівником Вінніковим Віталієм  Валерійовичем. Перше заняття проведено практичним психологом школи Ігнатовою Олесею Олегівною. Заняття розпочалось з презентації притчі "Притча про вовків". Потім учні виконували психологічну вправу на самопізнання- "Вірш про себе". Також учні виготовляли самопрезентаційний герб "Ось який я". Учні визначали свій рівень самооцінки. Цікавою вправою була вправа "Інтерв'ю", під час якої учні мали змогу більше фактів дізнатись один про одного. На завершення творчою була гра "Малюємо удвох однієї ручкою". Символічним подарунком стала наклейка "Серце до серця",яку отримав кожен учасник заняття. Подібні заняття по самопізнанню і самоствердженню плануються проводитись щомісяця.