Помічники Миколая з 2-А

16.12.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Напередодні дня святого Миколая учні 2-А класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов попрацювали помічниками Чудотворця. Із учителькою Лілією Євгенівною Цуп та батьками відвідали Петриківський дитячий будинок-інтернат для дівчат із обмеженими можливостями. На сьогодні там перебувають понад 80 вихованців.
Дітки привітали і їх, і працівників закладу віршиками й передали смаколики, які спекли мами: кекси, медові пряники, печиво, яблучні пироги.
За словами Лілії Євгенівни, другокласники з першого грудня живуть за календарем добрих справ і таким чином щодня готуються до зустрічі зі святим Миколаєм. Діти вже писали листи захисникам України, складали іспит на чемність, вчили молитви, тощо. У вихідні до їхніх добрих справ долучаються ще й батьки.