28.12.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

24 грудня 2019 року на базі нашої школи відбулось засідання інтерактивної школи сучасного фахівця психологічної служби «Психологічний супровід формування ціннісних навичок в дітей та учнівської молоді». На початку заняття учасників засідання привітала директор школи – Костюк Галина Миколаївна. Методист ТКМЦ Несмашна Галина Євгеніївна виступила з інформаційним повідомленням «Психологічний супровід формування ціннісних ставлень у дітей та молоді». А далі відбулась психологічна гра «Аукціон життєвих цінностей», яку провела практичний психолог ТСШ №7 Ігнатова Олеся Олегівна. Учасники мали змогу отримати невеличкий сюрприз-вітання з наступаючим Новим роком, поділитись на малюнку в промінчиках сонця своїми життєвими цінностями та спробувати себе у ролі асоціативних уявлень «Хто я?».  У грі «Аукціону» учасники за жетони купували лоти - життєві цінності, обмінювались думками, обдумували інформаційні повідомлення та психологічні висловлювання. По завершенню заняття підводились підсумки засідання, учасники ділились враженнями.