Святкування День української писемності та мови у початковій школ

11.11.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Як же святкувався День української писемності та мови у нашій школі? День  розпочався урочистою лінійкою «Живи, красуйся, рідна мово», на якій учні початкових класів проспівали Гімн українській мові, у виконанні учнів звучали вірші українських поетів про мову. Панувала святкова ідилія:  діти одягнуті у вишиванки, піднесений настрій, хвилююча радість та неповторна  краса. Протягом дня всі мали змогу спостерігати виставку творчих робіт учнів та їх батьків на тему: «Українські національні символи». !»Також  учителі та діти підготували тематичні композиції, які надихнули всіх українським духом.

Класи

1.

Урочиста лінійка« «Ну що б, здавалося, слова... Слова та голос — більш нічого. А серце б’ється-ожива, як їх почує!»..

2.

Конкурс стіннівок і крилатих висловів про мову

3.

«Пригоди калинового листка»

1-а  клас

4.

« О слово рідне!»

1-б клас

5.

Мовний турнір «Знай, люби і бережи рідну мову»

2-а  клас

6.

КВК

2б,2в класи

7.

Конкурс знавців української мови «Материнська, калинова рідна українська мова»

3а,3б,3в класи

8.

Вікторина ««У мові – вся доля народу»

4а , 4б, 4в класи

9.

Конкурс читців поезії про мову

10.

Конкурс «Найграмотніший учень»

2-4 класи

11.

Шкільний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

3-4 класи

Мова жива, вона немов чисте джерело, що витікає з-під землі і поїть кожного, хто припадає до неї устами. Її не можна не любити, бо вона прекрасна. Щоб її вивчити, потрібно докласти багато зусиль. А вчити рідну мову треба ціле життя, бо вона весь час змінюється, розвивається. Тож пам’ятайте, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.