Свято Стрітення

22.02.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Як нестримно летить час. Ще зовсім недавно ми тішилися новорічними святами, а вже почався відлік лютого – останнього місяця зими. Ще лютує зима хуртовинами, ще стоять морози і лежить сніг, а у повітрі вже пахне весною. Здається, що зима хоче надолужити прогаяний час, а тому й лютує; але дарма, бо вже йде не до Різдва а до Великодня.

Про символічну зустріч зими і весни є багато розповідей сповнених народної дотепності й гумору. У Тернопільській   спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим  вивченням іноземних мов учителі  Сидорчук Н.Я. і Вельган  Г.Є. зі своїми вихованцями провели Свято Стрітення.. Звучали пісні, діти розігрували сценки, водили хороводи,  свіжоспеченими птахами закликали весну.

7 Школа Свято Стрітення