Театр емоцій

06.03.2020   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

4 березня 2020 року до нас у школу завітав "Театр емоцій" з презентацією вистави. Вистава складається з двох етюдів- "Цінності" та "Маски".  Щира подяка креативному директору проекту - Оксані Володимирівні Прокопенко, двом учням початкової школи ТСШ №7 та  студентам економічного коледжу ТНЕУ! Позитивні,відкриті та щирі студенти та учні допомагають усвідомити найважливіше - не втрачати цінності, не одягати і не носити "маски" та цінувати себе.  Для учнів 9,10 та 11 класів студенти економічного коледжу ТНЕУ показали ТЕ, про що люди мовчать , ТЕ , що хочеться приховати, але що заслуговує бути почутим !!! Вони показували ПРАВДУ, від якої більшісь тікає. Створювали етюди, пантоміми та виставу, що висвітлюють актуальні психологічні та соціальні проблеми сучасного суспільства. ...
На їх сторінці в фейсбуку є такі слова: "Це тільки здається, що за все платять грошима. За все дійсно важливе платять шматочками Душі".