"Ті,що потерпають від корабельної аварії"

22.11.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Завдяки тісній співпраці з представниками Тернопільського благодійного фонду "Карітас", в школі розпочато інтерактивні заняття для учнів з питань згуртування класів, групової роботи та взаємодії. 20 листопада 2017р. практичним психологом Ігнатовою Олесею Олегівною організований інтерактивний виховний урок для учнів 5-А класу. За участю представників  ТБФ "Карітас" психолог Хрущ Андрій Романович та соціальний педагог Акруша Ольга Сергіївна провели цікаву психологічну гру "Рятівники" (інша назва - "Ті,що потерпають від корабельної аварії"), в якій взяло участь 24 учні. Гра спрямована на групову взаємодію, прийняття групового рішення, торкається питання асертивної поведінки - вміння відстояти свою думку і рішення. Учні мали змогу проявити себе у відстоюванні своєї позиції, вмінні переконувати. При обговоренні по завершенню гри учні зрозуміли, що завжди потрібно мати свою думку, позицію і своє рішення, вміти їх відстоювати, але тільки при тісній співпраці усіх учнів класу можливий позитивний результат при прийнятті важливих рішень у роботі класу та школи.
Подібні заняття  заплановані протягом тривалого часу і будуть проводитись щотижня.