Тиждень профілактики

09.02.2020   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

З 3 по 7 лютого у ТСШ№7 пройшов традиційний тиждень профілактики правопорушень та пропаганди здорового способу життя.

Відповідно до плану проведено лекції, бесіди, виховні години, цікаві зустрічі з правової тематики, в бібліотеці діяла виставка літератури "Права дитини".

Бесіда «Цінність людського життя. Макове зернятко».   Представники благодійного фонду «Дар життя».

Бесіда «Профілактика негативних явищ в учнівському середовищі». Представники центру надання безкоштовної правової допомоги.

Бесіда «Звички, які шкодять здоров’ю». Бесіда про цінність здоров’я «Скажіть «НІ!» шкідливим звичкам». Представники благодійного фонду «Дар життя».

Засідання учнівського самоврядування на тему «Євросоюз – територія права», «Головне в іміджі – це здоров’я».

Правовий квест «Знай та захищай свої права». Експрес-гра «Подорож в країну здоров’я».

Бесіда про відповідальність неповнолітніх. Булінг в дитячому середовищі. Шкільні офіцери поліції.

Конкурс малюнків «Права дитини очима дітей».