Тиждень профілактики правопорушень та пропаганди здорового способу життя

11.02.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

З 04 по 08 лютого 2019 року у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 пройшов тиждень профілактики правопорушень та пропаганди здорового способу життя. Проведено лекції, бесіди, виховнігодини з правової тематики.

Відбулась зустріч учнів 8-Б та 8-В з шкільними офіцерами поліції на тему «Стоп булінг».

Бесіду про відповідальність неповнолітніх з учнями 9-х класів провів головний спеціаліст відділу соціально-правового захисту дітей ССНД Чайковський В.В.

Для учнів 4-А організовано зустріч з представником управління юстиції. Бесіда пройшла на тему «Я маю право».

Про цінність людського життя та шкідливість нікотину, алкоголю та наркотичних засобів говорила Андрунців О.Б. (організація «Дар життя») з учнями 7-х класів.