Тренінгове заняття для батьків 4-Б класу

15.11.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

13 листопада 2018 року практичний психолог школи Ігнатова Олеся Олегівна для батьків учнів 4-Б класу провела тренінгове заняття «Відповідальне батьківство в контексті ефективного виховання». Метою тренінгового заняття було: сприяння сталому відчуттю відповідального та усвідомленого батьківства, осмислення механізмів ефективного виховання дітей. Разом з класним керівником Пилипчук Наталією Володимирівною 18 батьків в затишній атмосфері - тренінговому колі мали змогу взяти участь у вправах «Павутинка сімейних цінностей», «Асоціації: хто я?»,  «Подарунок і що з ним зробити», мозкоштурмі «Скільки промінчиків у сонечка», працювати у 4 групах  над завданням «Батьки і діти», а також над написанням ессе «Я хочу, щоб моя дитина…». Психолог під час тренінгового заняття зачитувала розповідь «Дисципліна» та притчу «Не продаємо» , проводила діагностичну методику «Тест на виявлення батьківського стилю спілкування з дитиною». В кінці заняття після вправи «Свічка довіри» усім учасникам вручено свідоцтва, які засвідчували участь у даному заході і в подарунок –інформаційні листівки «Меморандум дитини» та закладки для дітей «Пам’ятай свої права».