Тренінгове заняття «Усвідомлене батьківство: підвищення виховного потенціалу»

18.11.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Для батьків учнів 1-А класу 13 листопада 2019 року практичним психологом школи Ігнатовою Олесею Олегівною проведено тренінгове заняття «Усвідомлене батьківство: підвищення виховного потенціалу». Метою тренінгового заняття було: підвищення виховного потенціалу, сприяння сталому відчуттю усвідомленого батьківства, осмислення механізмів ефективного виховання дітейвстановлення взаємозв'язку між впливами на дитину та становленням особистостіВ затишній атмосфері - тренінговому колі 16 батьків прийняли участь у вправах «Павутинка сімейних цінностей», «Асоціації: хто я?»,  «Подарунок і що з ним зробити», працювали у 3 групах  над завданням «Роль батьків» (закінчення речень), а також над написанням ессе «Я хочу, щоб моя дитина…». Психолог під час тренінгового заняття зачитувала розповідь «Дисципліна» та притчі «Не продаємо», «Скільки часу потрібно витрачати на спілкування з дитиною», проводила діагностичну методику «Тест на виявлення батьківського стилю спілкування з дитиною». В кінці заняття після вправи «Свічка довіри» учасники заняття висловлювали по колу свої можливості щодо згуртування класного колективу та батьків у класі. Усім учасникам вручено свідоцтва, які засвідчували участь у даному заході.