Тренінгові заняття

10.11.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

У 7-Б і 7-В  класі в дружньому колі 8 листопада 2019 відбулися тренінгові заняття "Дружні і дружні взаємовідносини у класі", яке проводила практичний психолог Ігнатова Олеся Олегівна. В теплій та затишній атмосфері учні мали змогу виконувати цікаві завдання. Надзвичайно бурхливо проходила гра "Бінго", емоційно реагували учні під час створення малюнків у грі «Малюнок по колу», фантазували  при виконанні вправи "Асоціації" і вчились поринати у дивовижний «водоспад світла» при релаксації і спокійній музиці. "Павутинка дружби", яка згуртувала учнів на початку заняття,допомогла сказати кожному у групі що для нього означає поняття «дружба». А ритуал прощання, який започаткували у тренінговому занятті, цього дня відбувся гучним гаслом «Щоб усім нам повезло!» і надихнув позитивом і гарним настроєм.