"Український ярмарок" у -8 Б класі

19.04.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

11 квітня у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №7 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулося театралізоване дійство «Український ярмарок» у -8 Б класі.

Позаду репетиції, підбір пісень, музичного супроводу, відшліфовування сценічного мистецтва (рухів, танців), підбір костюмів, декорацій.

Мета заходу: ознайомити учнів з особливостями українського ярмарку; розвивати акторську майстерність, виховувати у підростаючого покоління повагу до звичаїв, традицій українського народу, дбайливе ставлення до природи, розвивати екологічне мислення.

У виставі переплелось минуле і сучасне, український гопак та хіп-хоп.Не обійшлось без циганів та їх запальних танців. Дзвінко розливались голоси наших талановитих учнів у піснях про екологічні проблеми планети.

Сумно, сумно аж за край –

Ріки висихають плаче рідний край.

Гірко, гірко на душі –

Все живе зникає, наче міражі!

Одна земля у нас, одна

 

Хай буде чистою вона

Людська рука нехай не нищить рідний край!

В нас небувалої краси

Річки, і гори, і ліси,

Одна земля в нас, ти її оберігай!

Народ наш – невтомний трудар. Працею своєю землю прикрашає, урожай багатий збирає. Здавна повелося в Україні, що зібравши урожай багатий, їхали люди на ярмарок, везли те, що самі виростили, самі приготували. “І чого на тій ярмарці не було! Колеса, сало, дьоготь, тютюн, цибуля, крами всякі... Хоч мав би в кармані рублів із тридцять, то й тоді не закупив усього ярмарку” (М. Гоголь).

Словом, ярмарок – це праця для кожного трударя. Ця гарна традиція наших предків зараз відродилася. Ідуть люди звідусіль ярмаркувати. А там де народ, там і жарти, і дотепи, і сміх, і, звичайно, танці і пісні українські.

На Сорочинську ярмарку потрапили сучасні підлітки, ой що ж то було, якого переполоху натворили

Ми підготували фрагмент українського ярмарку. Отож, ласкаво просимо любі друзі, на ярмарок. Щасливого вам ярмаркування!