Урок патріотизму від захисників України!

15.10.2020   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Починаючи з 2015 року14 жовтня в нашій державі на офіційному рівні відзначають День захисника України. В цей день вшановують як сучасних оборонців, які відстоюють територіальну цілісність Батьківщини у війні з російським агресором, так і згадують героїв різних епох нашої історії.

Загалом це день, коли необхідно згадати полеглих воїнів унаслідок російської агресії, а також подякувати всім тим громадянам, які присвятили життя захисту української держави.

Напередодні свята у нашій школі відбулась зустріч з нашими захисниками. До нас завітали Герої російсько-української війниАндрійчук Олексій, випускник нашої школи та Павлишин Роман, який вболіває за розвиток нашої школи, докладаючи для цього багато зусиль.

Учні 10-А та 11-А класів сьогодні побували на справжньому Уроці патріотизму! Дітям було цікаво і повчально слухати воїнів та отримувати вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Вдячні нашим Героям! Вони справжні захисники України!

Слава їм!