Вечорниці на Андрія

11.12.2015   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Традиційно 13 грудня українці в цілому світі відзначають свято Андрія, проводять українські забави, смакують українських страв, співають народних пісень. Спершу збираються дівчата та гадають про свою долю наступного року, а потім приєднуються хлопці та проводять разом вечорниці. Учні Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов 11 грудня 2015 року мали змогу побачити відтворений обряд Андріївських вечорниць. Хлопці і дівчата 5-В класу (класний керівник Марціяш Ольга Іванівна) ворожили, шукали свою долю, жартували. А глядачі дивились на сцену і хтось пригадував себе в молодості, а хтось тихенько занотовував усілякі способи ворожіння на ніч перед святом Андрія…. Адже ж так хочеться знати майбутню свою долю.