Виховний захід “Ми діти твої, Україно!”

27.02.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

20 лютого 2017 року в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся захід “Ми діти твої, Україно!”. Сценічне дійство підготували учні 5-А класу (класний керівник Пискливець Наталя Михайлівна) з метою ознайомлення із національними та державними символами України, збагачення і поглиблення знань дітей з історії України, формування громадянської свідомості школярів, виховання почуття патріотизму.

Учні 5-А класу зобразили на сцені національні, народні та рослинні символи України. Головними героями свята були дівчина “Україна” та хлопці “Акт проголошення незалежності України”, “Гімн”, “Герб”, “Прапор”. Переконливими були дівчата в образах “Української мови”, “Української хати”, “Українських вишитих рушників”, “Української пісні”. Майстерно  зіграли свої ролі “Калина”, “Верба”, “Мальва”, “Барвінок”, “Чорнобривець”, “Чебрець”, “Любисток”, “Соняшник”.

В ході заходу звучали пісні Т.Петриненка “Україно”, П.Дворського “Смерекова хата”, М.Скорика “Сопілка”, Гімн України, Козацький марш. Діти виконували “Пісню про рушник” А.Малишка, “Два кольори” О.Білаша, “Чорнобривці” В.Верменича, “Україна — це ти” Тіни Кароль.

Оскільки 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні, п'ятикласники вшанували пам'ять загиблих героїв Майдану.

Усі учасники дійства та глядачі отримали задоволення від акторської гри, яскравих вишиванок, української музики і змоги пишатися тим, що ми — українці.

7 Школа Шкільні Свята