Виставки-екскурсії - «Морські чудеса»

13.10.2017   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Для поглиблення знань школярів з природознавства, географії та біології в межах відповідних шкільних навчальних програм, розширення кругозору дітей, підвищення їх рівня знань та всебічного розвитку, представниками «Музею унікальних мінералів» для учнів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов сьогодні проведено виставки-екскурсії - «Морські чудеса».
Відвідувачів ознайомили з різноманітністю світу сучасних океанів та океанів минулого. Діти побачили величезні і прекрасні морські раковини, дізналися про мушлю завдяки, якій побудували підводний човен, про гігантську мушлю, в якій можна приймати ванну. Їм розповіли про безсмертну істоту, про дивовижні корали, про отруйних медуз і молюсків, про рибу, якою можна грати в футбол замість м’яча. Вони побачили величезні морські зірки, зуб доісторичної акули Мегалодон, якому 50 млн. років, та інше.

Шкільні Свята 7 Школа Морські Чудовища Екскурсія Виставка