Захід в бібліотеці

31.01.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

Завжди є гарна новина, коли з'являється нова сучасна українська книжка. Літературний туризм в форматі літературної зустрічі відбувся 30.01.2019р. в Тернопільській центральній дитячій бібліотеці ( вулиця Миру, 4А) . Лора Підгірна, автор і упорядник оповідань збірки "Різдво через Збруч" приїхала до нас із Кам'янець-Подільського і була  гостею бібліотеки, розповідала про історію написання книги, про зворушливі оповідання, які оселелися на сторінках книги. У книзі є сім авторів, які живуть по обидва боки річки Збруч.

В бібліотеці також дебютувала молода тернопільська письменниця, співавторка книжки - Sofiia Pasichnyk
Різдвяна атмосфера, смаколики, пісні і музика на скрипці створили приємну та затишну атмосферу
.
Захід відвідали учні нашої школи - учні 8-Б класу.