Заради пам’яті та примирення

11.05.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

У День пам’яті та примирення в 2-А класі відбулася бесіда «Ми пам’ятаємо тих, хто захищав нашу землю». Учителька Лілія Євгенівна Цуп розповіла дітям про Другу світову війну, злочини нацистів проти людства, концентраційні табори… Пояснила, чому світова громадськість та українці зокрема повинні пам’ятати період Другої світової.

Весь день діти і їхня вчителька носили на грудях значки-символи пам’яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів.

«Ці червоні маки притулилися не тільки до одягу, а й до сердець, свідомості дітей, бо вони запитували, чому дорослі люди розв’язують війни, знущаються над іншими людьми. Ми повинні прищеплювати дітям історичну пам’ять передусім для того, щоби з них не виростали жорстокі дорослі, заради єдності та примирення», — прокоментувала Лілія Євгенівна.

Учителька також пояснила дітям, чому день 8 травня є Днем пам’яті та примирення. І чому ці обидва поняття такі важливі для всього людства.