Зустріч учнів з учасниками АТО

28.12.2019   Administrator   Категорія: Шкільні свята, вечори, зустрічі

9 грудня у школі відбулася зустріч учнів з учасниками АТО. З великим зацікавленням та занепокоєнням школярі слухали розповіді українських  воїнів, задавали багато питань про умови «існування» в місцях бойових дій. А головне про те, коли закінчиться війна? Бійці  поділилися враженнями від пережитого, закликали  молодь виховувати патріотизм у серці ще зі шкільної парти та вірити у перемогу.

В кінці зустрічі школярі висловили подяку за мирне небо над головою та відвагу і самопожертву у боях за цілісність та незалежність нашої держави, подарували малюнки і обереги, побажали гостям повернутись скоріше додому живими з перемогою. А також передали смаколики, які спільно з батьками приготували під час акції "Вареники для солдата".