Акція "Година коду"

11.12.2015   Administrator   Категорія: Цікаві уроки

9 та 11 грудня 2015 року в рамках Всесвітнього тижня інформатики у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов  у 7, 9 та 11 класах пройшли уроки «Година Коду» (вчитель Кравчук Тетяна Петрівна). «Година Коду» є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180+ країнах світу.  В Україні відзначення цієї подіі проходить з 7 по 13 грудня 2015 року за ініціативи компанїї «Майкрософт Україна» та «Фонду Brainbasket».  Освітня інтернет-платформа  Code.org  пропонує привчати дітей до навичок програмування з анімаційними героями.  У чні викон ували вправи, спроектовані таким чином, що ознайомлення з основними алгоритмічними конструкціями відбувалося в ігровому режимі. За успішне виконання завдань учні отримали сертифікати.  Представники школи зареєструвалися для участі у конкурсі «Година Коду» і мають можливість виграти цінні призи.  Переможці будуть обрані за допомогою random.org та оголошені 21 грудня у спільноті  «Партнерство у навчанні»  у мережі Facebook.