Психологічна гра_7-Б

22.11.2021   Administrator   Категорія: психологія

В 7-Б класі 12 листопада 2021 року пройшла психологічна гра «Аукціон життєвих цінностей», яку організувала практичний психолог школи Ігнатова Олеся Олегівна.

Що означає поняття «життєві цінності»? Якими вони бувають? Чи однакові вони в людей? Такі питання постають перед учнями на початку психологічної гри. А далі після пояснення правил гри учні за жетони купували «лоти» - життєві цінності. Після розпродажу «лотів» в класі двоє учнів, в яких по завершенню торгів залишились жетони, виступили меценатами та надали двом іншим учням у класі можливість придбання ще одного «лоту».

Інтерактивна форма гри дозволила учням робити свій вибір, аналізувати куплені лоти та усвідомлювати найважливіші цінності у житті кожної людини – здорова сім’я,  друзі, знання, а також гра наштовхує на розуміння важливих речей у житті, осмислення поняття «життєва цінність».

В класі був присутній «міжнародний експерт-спостерігач» з питань проходження аукціону - класний керівник Вінніков Віталій Валерійович.