Психологічна гра у 6-А класі

07.12.2017   Administrator   Категорія: психологія

Вже втретє  в школу завітали представники Тернопільського благодійного фонду "Карітас". 5 грудня 2017 року в 6-А класі представники  ТБФ "Карітас" - психолог Хрущ Андрій Романович та соціальний педагог Акруша Ольга Сергіївна в інтерактивній формі провели цікаву психологічну гру "Літаючі яйця". 20 учнів класу за власним бажанням згрупувались у 4 команди і намагались у своїх командах приймати групові рішення, відстоювати кожен свою думку, взаємодіяти. Гра була спрямована також і на тренування відповідального лідерства. Кожна команда за встановлений час і лише зе визначеним реквізитом (папір,ножиці, клей) мала сконструювати літачки на борту з незвичним пілотом - яйцем. Найцікавішим моментом для учнів було запускання літачків з другого поверху і спостереження за дальністю польоту і збереженням цілісності яйця при приземленні. Переможцем  гри стала команда "Інженери". Саме їх літачок приземлився на землю і був абсолютно цілим! У висновках командир групи пояснив думку щодо перемоги їх команди - праця у групі всіх членів команди,прийняття основних рішень і голосування за них, конструювання літачка з допомогою усієї команди. Також важливим є і те, як​ ​им чином запускався літачок - плавний, спокійний запуск.