06 грудня – День Збройних сил України

11.12.2014   Administrator   Категорія: Шкільні новини

В актовій залі ТЗОШ №4 відбулася зустріч керівництва військового комісаріату Тернопільської області, керівництва батальйону Збруч та батальйону Торнадо з активістами волонтерського руху освітніх закладів, які протягом чотирьох місяців здійснювали допомогу воїнам цих батальйонів: Української гімназії, шкіл №3,4,5,6,7,8,9,11,12,13,15,16,17,19,24,26,28,30, вечірньої школи, класичної гімназії, центру творчості дітей та юнацтва, школи допризовної молоді, ДЮСШ №1 та дошкільних закладів №11,13,16, 9,18,19,24,27,29,37.

На зустріч були запрошені керівники закладів, організатори волонтерської роботи та члени учнівських парламентів.

Начальник управління освіти Похиляк О.П. та представники навчальних закладів щиро привітали воїнів зі святом Збройних сил України.

Заступник голови військового комісаріату Тернопільської області Миськів А.Є. висловив слова щирої вдячності та передав Подяки від військового комісаріату волонтерам.

Також висловили свої подяки заступник командира батальйону «Збруч» Дрозд І.Є. та заступник командира батальйону «Торнадо» Стецько А.

Після цього учасники  зустрічі завантажили автомобіль подарунками, які були зібрані вищеназваними закладами в рамках акції «Подарунки воїнам від Святого Миколая». Хай Святий Миколай оберігає наших воїнів, принесе їм часточку тепла й любові від освітян Тернополя і збереже їх від смертельного вогню.

Вантаж поїхав на схід.

Слава Україні! Героям слава!