Змагання з рукопашного бою

19.12.2016   Administrator   Категорія: Шкільні новини

10.12.2016р. в ТСШ № 7 пройшли дитячі змагання з рукопашного бою. У змаганнях приймали участь учні шкіл міста №7, №9, №16, №19.
Мета змагань: формування у молоді здорового способу життя, готовності до захисту Вітчизни.

На змаганнях були присутні:
1. Директор ТСШ № 7 Константинова Світлана Миколаївна
2. Головний суддя - Вінніков Віталій Валерійович;
3. Суддя - Соломончук Віталій Анатолійович;
5. Боковий суддя - Виняр Андрій Ігорович;
6. Боковий суддя - Мазепа Дмитро Олександрович;
7. Мед.персонал - Висоцька Оксана Михайлівна;

8. Ведуча змагань - Савчук Ілона;

9. Русанюк Влалислав Михайлович
А також на наше свято завітали гості :

Зінь Іван Федорович - депутат міської ради;

Сампара Федір Романович- майстер спорту з боксу, КМС з бойового самбо;
Єднак Галина Михайлівна - методист Тернопільського інституту післядипломної освіти;

Климчук Борис Володимирович - методист Тернопільського комунального методичного центра.

Під час змагань проводилися показові виступи з бойового самбо і техніки з карате.

Хороший настрій та святкову атмосферу доповнював своїми виступами зразковий ансамбль народного танцю "Лелеки" ТСШ № 7.

Після закінчення змагань діти були нагороджені медалями за призові місця, а також грамотами.

Такі змагання проводяться регулярно на базі ТСШ № 7 не тільки для дітей, але і для старших спортсменів з різних стилей.