Для батьків 6-Б класу-тренінгове заняття

19.09.2021   Administrator   Категорія: Шкільні новини

16 вересня 2021року практичним психологом школи Ігнатовою Олесею Олегівною проведено тренінгове заняття «Підвищення виховного потенціалу батьків» для батьків учнів 6-Б класу. Метою тренінгового заняття було осмислення механізмів ефективного виховання дітей, сприяння сталому відчуттю відповідального і усвідомленого батьківства. Разом з класним керівником Бойко Інною Ігорівною батьки в затишній атмосфері - тренінговому колі мали змогу взяти участь у вправах «Павутинка сімейних цінностей», «Подарунок і що з ним зробити», працювати у 3 групах  над завданням-дискусією «Роль батьків». Психолог під час тренінгового заняття зачитувала розповідь «Дисципліна», притчі «Не продаємо» і «Маяк», проводила діагностичну методику «Тест на виявлення батьківського стилю спілкування з дитиною». В кінці заняття після вправи «Що сподобалось під час тренінгового заняття» усім учасникам вручено свідоцтва, які засвідчували участь у даному заході і в подарунок – листівки від дітей «Цікавинки про маму і тата», які учні заздалегідь підготували своїм батькам разом з психологом.