Допомагаємо бійцям АТО

11.12.2014   Administrator   Категорія: Шкільні новини

З початку навчального року учні школи, вчительський колектив та батьківська громадськість розпочали активно допомагати бійцям, що перебувають в зоні АТО. У  вересні в школі було оголошено збір засобів гігієни, миючих засобів, продуктів харчування, шкарпеток. І вже за місяць зібрані речі першої необхідності передано в зону АТО.

З настанням холодів оголосили збір теплих речей: ковдр, перин, подушок, шапок та шкарпеток. Вдалось зібрати 30 ковдр, 170 пар шкарпеток, 8 подушок і відправити у гарячі точки Маріуполя, Волновахи, батальйонам «Збруч», «Свята Марія». Збір допомоги триває. Усі, бажаючі допомогти бійцям АТО, мають змогу долучитись до даної акції.

Також учні школи писали листи, малювали малюнки, виготовляли обереги на підтримку бійців АТО.