Мистецтво

18.03.2020   Administrator   Категорія: 11 клас

04.05 – 08.05

Тема: «Перші професійні актори — скоморохи. Шкільний театр козацько-гетьманської доби. Національний ляльковий театр - вертеп. Перший український професійний театр під орудою О. Бачинського при товаристві “Руська бесіда” (1864)».

Д/з:прочитати матеріал з підручника.

27.04 – 30.04

Тема: «Музичне виконавство: Б. Гмиря, С. Крушельницька, А. Солов’яненко та ін.

Поп-музика. Пісенний форум «Червона рута». Рок-музика: гурти «Гайдамаки», «Скрябін»,  «Океан Ельзи», «Даха-Браха», «Онука» та ін. Музика митців української діаспори».

Д/з:створити презентацію «Мій улюблений український рок-гурт» або написати реферат «Музика митців української діаспори».

21.04-25.04

Тема: «Нефольклорний стиль М. Скорика, неокласичні камерні симфонії Є. Станковича, хорові твори Лесі Дичко».

Тема: «Музичний авангард композиторів-шестидесятників і модернізація музичної мови:В. Годзяцький, В. Сильвестров, Л. Грабовський. Пісенна творчість П. Майбороди, О. Білаша, В. Івасюка та ін.».

Д/з: прочитати даний матеріал із підручника.

06.04 -10.04

Тема: «Фундатор Перемишльської композиторської школи М. Вербицький. Просвітницька діяльність і творчість А. Вахнянина, О.Нижанківського, Д. Січинського».

Тема: «Хорова і симфонічна творчість Л. Ревуцького, Б. Лятошинського, С. Людкевича. В. Барвінський— майстер інструментальних мініатюр. Музика для дітей В. Косенка».

Д/з: створити презентацію «М. Вербицький – славний композитор».

30.03 по 4.04

Тема: «Хорові концерти М. Березовського, А. Веделя, Д. Бортнянського. Становлення національної композиторської школи».

Тема: «Діяльність і творчість М. Лисенка та його послідовників: М. Леонтовича, К. Стеценка, Я. Степового».

Д/з: прочитати параграф 7.4 (180-182 ст.)

з 23 по 27 березня

Тема: «Український музичний фольклор: жанри, цикли пісень і танців, народні інструменти».

Д/з: намалювати український народний музичний інструмент – бандуру.

Тема: «Музична культура Київської держави. Партесна музика у братських школах. Збірка «Сад божественних пісень» Г. Сковороди».

Д/з: прочитати параграф 7.4 (176-179 ст.)

12 по 20 березня

Тема: «Художники-авангардисти. Школа монументального живопису М. Бойчука. Львівська живописна школа».

Д/з: підготувати реферат «Монументальний живопис М. Бойчука».

Тема: «Доробок митців радянської доби. Представники закарпатської школи живопису.

Д/з: підготувати презентацію «Закарпатські художники».

Тема: «Народне мистецтво: К. Білокур, М. Примаченко, м. Тимченко, І. Сколоздра.

Д/з: намалювати малюнок з використанням зразків народного мистецтва М. Примаченко.